fteu® MicroPleats

fteu® MicroPleats

MicroPleats jsou klíčem k maximální filtrační ploše v definovaných stavebních/výrobních prostorách. Při hledání zefektivňování výrobních procesů jsou optimalizovány prostoje a celková životnost výrobního cyklu díky zvětšení filtrační plochy. Větší filtrační plocha znamená redukovaný vzestup tlaku při vysoké propustnosti a nízké opotřebení. S výškou skladu 2,3 mm a 3,0 mm dělají MicroPleats použitelnými i tam, kde plisování nebylo doposud nemožné kvůli omezenému prostoru.

MicroPleats vykazují výšku skladu mezi 2.3 mm a 3.0 mm. Pro různá použití může být díky tomu filtrační plocha zvětšena na trojnásobek. Nepatrné plisování má jen nepatrný vliv na rozměry filtru a je velmi kompaktní. MicroPleats díky tomu vykazují vysokou stabilitu a mohou být použity i do procesů se zpětným proplachováním. MicroPleats vyrábíme v šíři 1000 mm a zpracováváme je dál na filtrační prvky.

MicroPleats jsou výsledkem našeho vývoje v technologii plisování kovových tkanin. Společně s našimi partnery vyrábějící stroje na plisování jsme navrhli zařízení, kterým stimulujme fyzikální hranice kovových tkanin. Při testech jsme odvodili parametry, které připouštějí precizní tvárnost tkaniny nebo kovového vliesu s nejmenšími nuancemi. MicroPleats jsou použitelné např. jako filtrační svíčky k filtraci oleje nebo ploché filtry pro filtraci taveniny při zpracování plastu.

Oslovte nás se svým projektem a zjistěte víc o možnostech s MicroPleats!

© fteu® 2021 content & images

© fteu® 2021 content & images