Funkční prvky s mnohostrannými možnostmi využití

Požadavky našich zákazníků jsou pro nás základem pro návrhy řešení. Přitom zohledňujeme výrobní procesy jakož i výrobní branži našich zákazníků. Naše výrobky jsou používány v různých prostředích s vysokými nároky, např. v oblasti automotive, architektura, chemický průmysl, domácí spotřebiče, plasty, potravinářství, letectví, výroba strojů a zařízení, lékařská technika, nonwovens, lodní doprava, textilní průmysl.

Automotive

Vývoj a efektivita jako spolehlivý partner

Na správném partnerovi záleží. Vyvíjíme vaše výrobky společně s vámi a dle vašich požadavků a přeměňujeme je v globální řešení. Inovativní produktový vývoj, projektový management, kvalitní nářadí, sériová výroba, certifikované procesy (IATF 16949): my jsme vašim partnerem. 

 

Typickým projektovým výsledkem jsou absorbery horkých plynů při filtraci a získávání energií (z D3SM oder kovové tkaniny), síta k filtraci olejů nebo izolační prvky MASH®.

Architektura

Styl a kvalita na první pohled

Vyvíjíme projektově specifická řešení pro hotelové, správní a veřejné budovy. Vytváříme společně s vámi inovativní prvky pro svítidla, dělící stěny a stropní podhledy. Kovová tkanina je stálá, absorbuje zvuk, je teplotně odolná, bez vláken a hezká. Naše výrobky propojují design a technickou funkci. Nabízíme design a výrobu z jedné ruky pro esteticky funkční řešení ploch. 

Vaši zákazníci vyžadují sofistikovanou architekturu s termínovým projektmanagementem s fixním rozpočtem. I přes napětí při dodržování nákladů, různých regulačních norem a přání vašeho zadavatele vznikají pregnantní stavby, které jsou přesvědčivé. Multifunkční a stálé materiály vyžadují efektivní řešení.

Chemický průmysl

Funkčnost při nejvyšší chemické a fyzikální zátěži

Některé chemické procesy běží přirozeně, některé iniciuje člověk. Generují látky, z kterých vznikají nové funkční materiály. V každém případě záleží na správném složení. Výsledek mnohdy doprovází nechtěná přísada nebo nečistota. Pro vysokou kvalitu vaší výroby jakož i stabilitu vašeho výrobního procesu, vám nabízíme řešení pro filtraci a rozptyl ve vašich výrobních linkách a výrobních procesech. 

Filtry jsou nedílnou součástí výrobních postupů, které jsou vystaveny mimořádným podmínkám okolí.  Záleží na správné konstrukci. Dodáváme kovové prvky, které jsou navrženy pro vaše procesní podmínky. Jsme partnerem na vaší straně a vyvíjíme řešení pro zefektivňování výrobních procesů.

Domácí spotřebiče

Řešení pro efektivní filtraci v definovaném prostoru

Výroba domácích spotřebičů vyžaduje koordinaci mnoha produktových modulů, které jsou na montážní lince přesně a ve správný čas sestaveny dohromady. Klesající životnost výrobků a vzrůstající počet variant činí koordinaci výroby jako velkou výzvu.

Při praní, sušení nebo větrání – filtrace je centrálním modulem vašich domácích spotřebičů. Jako váš partner rozumíme vašim požadavkům a vyvíjíme pro vás správná řešení. Hledáme optimalizaci nákladů, funkčnost a možnosti použití vašich výroků – a vytváříme standardy pro vaše rodiny/skupiny výrobků.

Plasty

Spolehlivá kvalita výrobků při nejvyšší procesní efektivnosti

Plast je inovativní a mocný. Váš produkt ovlivňuje každodenní život, jak v soukromí, tak průmyslu. Vaši zákazníci očekávají vysokou produktivitu a kvalitu výroby. Proto optimalizujte parametry vašich výrobních linek, ovládněte váš výrobní proces.

Vyvíjíme, optimalizujeme a vyrábíme řešení pro filtraci a rozptyl, která podporují tento proces bezpečně, konstantně a spolehlivě až po optimalizaci výkonu. Profitujte z certifikované kvality. Využijte naši logistickou kompetenci pro zajištění dodavatelské bezpečnosti. Důvěřujte nám jako OEM-dodavateli mnoha významných strojírenských firem jako Neumag, Barmag, Nordson Kreyenborg, Gneuß oder Reifenhäuser.

Potravinářství

Efektivní filtrace certifikovanou kvalitou

Potravinářská výroba a zpracování potravin vyžadují bezvadnou bezpečnost kvality a nejvyšší spolehlivost vašich strojů a zařízení. Optimalizace efektivnosti nákladů je přitom vysoká, ale nikdy ne na úkor kvalitativních standardů. 

Jako váš partner pro čistotu ve vašem výrobním procesu prostřednictvím spolehlivé filtraci a rozptylu, spojujeme naše kompetence s požadavky na vaše výrobky a výrobní postupy. Přitom dodáváme perfektní kvalitu dle definovaných požadavků pro univerzální výrobní postupy a ověřený standard kvality. Naše výrobky zlepšují vaše výrobní postupy, prodlužují jejích životnost a odpovídají vašim požadavkům na výrobní prostor a efektivitu nákladů. 

Letectví

Nejvyšší kvalita výroby a výrobních postupů při jakémkoliv množství

Nejvyšší bezpečnostní standard, extrémní stabilita, nízká hmotnost přinášejí výkonná funkční řešení pro letectví. Vyvíjíme a vyrábíme prvky pro filtraci nebo absorbování hluku, které bezpečně pracují v prostorách extrémně zatížených tlakem a teplem.

Tekutiny mohou být spolehlivě filtrovány nezávisle na teplotě. Materiály z teplotně odolných slitin a roboticky řízené výrobní procesy vytvářejí spolehlivé prvky – normované a odzkoušené.

Výroba strojů a zařízení

Individuální je prvním nejlepším řešením pro každé zařízení

Odolná funkční řešení z kovových tkanin zaručují výrobní stabilitu. Pravidelně čištěné provozní tekutiny ovlivní výsledek a šetří komponenty i stroje. Zajišťují výrobní kvalitu, minimalizují přerušení výroby a snižuje nároky na neustále se opakující údržbu.

Na návrhu záleží. Od vývoje stroje nebo zařízení, přes návrh jeho funkcí, zajištění náhradních dílů až po optimalizační metody navrhujeme naše výrobky pro použití ve vaší výrobě. Naše filtrační prvky pro vaše stroje a zařízení jsou konstruovány a vyráběny – precizně a funkčně. Vyvíjíme s Vámi prvotní vybavení stroje/zařízení a dodáváme náhradní díly.

Lékařská technika

Neustálá čistota a kvalita individuálních prvků

Neustále vyvíjíte a vyrábíte výrobky, abyste zajistili zdravotnickou péči a podíleli se na realizaci zvýšení kvality života? Pouze technická řešení se spolehlivými vlastnostmi a precizním zpracování zajišťují, že uživatel a pacient bude bezproblémově ošetřen a vaše výrobky tím budou úspěšné na trhu.

Jsme vaším partnerem pro vývoj a výrobu výrobních řešení pro filtraci ve vašich zařízeních. Díky specifickému vývoji společně zaručujeme, že vašim technickým požadavkům bude dostáno. Zároveň je pro nás standardem precizní zpracování a průběžné zajištění kvality od dodavatele až k zákazníkovi.

Nonwovens

Nejvyšší produktivita zařízení a kvalita bez kompromisů

Nonwoven-materiály (netkané materiály), aktuální a velmi používané výrobky. Pořád se objevují nové možnosti použití, které nám ulehčují každodenní život. Provozujete svá zařízení s cílem uvést do souladu produktivitu, výrobní kvalitu a flexibilitu.  fteu® dodává kruhové filtry, obdélníkové filtry a voštiny v osvědčené kvalitě přímo konečnému odběrateli po celém světě.

Technologičtí lídři v oboru nonwovens důvěřují schopnostem našim výrobků a dodávají zařízení s našimi výrobky. Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme kompetentním partnerem pro vaše zařízení a pro vaši optimalizaci výrobních procesů.

Lodní doprava

Neustála dostupnost spolehlivých filtračních prvků

Čas na jakékoliv přestávky není. Pohonné hmoty, oleje, odpadní voda musí být kontinuálně čištěny. Je jedno kde, je jedno kdy – náhradní díly musí být vždy při ruce a v případě nouze dosažitelné někde po cestě. Naše filtrační prvky jsou standardizované a sedí mimo jiné do filtračních systémů firem Boll & Kirch, Hydac nebo Mahle. 

Naše výrobky jsou vyvíjeny ve spolupráci s uživateli, a proto obstojí všem požadavkům na moři jakož i při každém srovnání.

Textilní průmysl

Vyšší produktivita zařízení díky lepším filtračním schopnostem

Tkalcovna vláken, High-Tech-proces pro tenkou nit. Filamenty jsou spřádány pro multifunkční textilie, látky nebo koberce. Jste profesionální provozovatel zařízení a vyrábíte sofistikované výrobky s ohledem na kvalitu a cenu?

Naše výrobky pro filtraci a disperzi zaručují značnou použitelnost ve vašich zařízeních a výrobních procesech. Dodáváme originální kvalitu významným strojařským výrobcům, jakými jsou Barmag, Neumag, Rieter a mnoho dalších. Naše kruhová síta, filtrační koše, těsnění a voštiny umožňují vysokou kvalitu vašich výrobních procesů a výrobků: Tkalcovské trysky zůstávají průchodné; ztráta výkonu, použití gelů a mazadel je minimální.

© fteu® 2021 content & images

© fteu® 2021 content & images